موفقیت های من

ثبت مسیر موفقیت در زندگیم ...

موفقیت های من

ثبت مسیر موفقیت در زندگیم ...

موفقیت های من

من امید چِرَوی هستم و یکی از بزرگترین دغدغه های من یادگیری موفقیت ، شاد و شادمان بودن و روابط خوب و عالی با خانواده و دوستان و نزدیکانه و دوست دارم به دیگران اموزش بدم که چطور به این اهداف برسند برای همین تصمیم دارم تا جایی که میتونم مسیر رسیدن به هدفم رو مستند کنم تا بعد ها ، راحت تر بتونم مشکلات خودم رو شناسایی کنم و از دوباره اشتباه کردن بپرهیزم و با این کار ساده ولی بسیار ارزشمند هم بعدها میتونم راحت تر به دیگران اموزش بدم تا اون ها هم مثل من موفق بشن .

آخرین نظرات

  • ۲۰ آذر ۹۶، ۱۷:۱۳ - یک بلاگر
    احسنت!

سلام 😃

همین چند دقیقه پیش داشتم قسمتی از یکی از کتاب های انتونی رابینز رو میخوندم که برام خیلی جذاب بود و باعث شد که بیام و یکی از چیز هایی که  خیلی وقت پیش یاد گرفتم و چند بار هم ازش استفاده کردم رو اینجا بنویسم .

چند وقت پیش تصمیم گرفتم که چند روز رو به طور مرتب ورزش کنم ( صبح ساعت ۴ یا ۵ بیدار شم و برم تو پارک ، حداقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بدوم ) . 

بعضی روزا خیلی راحت از خواب بیدار میشدم و با خوشحالی و انگیزه بالا میرفتم بیرون و میدویدم . و گاهی اوقات هم بزور از جام بلند میشدم و میرفتم میدویدم که اکثرا هم از این کار لذت نمیبردم و به همین دلیل به خودم میگفتم بزار یکم دیگه بخوابم ، بعد برم بدوم که ۹۹ درصد مواقع تا میومدم بیدار شم ، ساعت ۷ میشد و باید اماده میشدم برم سر کار ... 

یه روز صبح در حال دویدن بودم و به این فکر میکردم که چرا بعضی روزا راحت بیدار میشم ( حتی اگر شب دیر خوابیده باشم ) و بعضی روزا نمیتونم بیدار شم یا به سختی بیدار میشم ( حتی اگر زود می خوابیدم ) !؟ 

بعد به شب قبل از خوابم فکر کردم و یاد تصویر ذهنی ای افتادم که قبل از خوابیدن داشتم . 

من بعضی شبا قبل از خواب ، خودمو تصور میکردم که به انسان قدرتمند و با بدنی فوق العاده تبدیل شدم و یکی از دلایل این قدرت و اندام زیبا رو همون ورزش صبح گاهی میدونستم و میتونم بگم ۹۹ درصد مواقع صبح روز بعد به موقع بیدار میشدم و با خوشحالی میرفتم بیرون و ورزش میکردم .

جالب اینجاست که شب هایی که بدون اون تصویر ذهنی میخوابیدم ، صبح روز بعدش به سختی بیدار میشدم و حتی بیدار نمیشدم . 

پینوشت : 

 این یکی از نمونه های « تصویر سازی ذهنی » بود که من در ورزش کردن تجربش کردم .

امید چِرَوی

نظرات  (۱)

س

افرین عــــــــــــــالیه ان شاءالله همین طوری بمونه

منتظر نظرات شما دوست خوب هستیم

پاسخ:
سلام 
خب همیشه اینطور نیست ولی همین که دارم یاد میگیرم که از تصاویر ذهنی خودم اگاهانه و در جهت اهدافم استفاده کنم خودش یک موفقیت بزرگه . 

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی